Onjuiste jaarrekening Brabant Water

Door een fout in het facturatiesysteem van Brabant Water zijn er afgelopen week onjuiste jaarrekeningen verstuurd aan (een gedeelte van) de inwoners van onze gemeente.

Bij deze inwoners waren de rekeningen óf niet helemaal compleet óf worden de gegevens van de containerledigingen onjuist weergegeven. Brabant Water geeft aan dat ze de situatie betreuren en er alles aan doen om dit zo snel mogelijk te herstellen. 

Hoe lost Brabant Water dit op?
Lang niet alle inwoners van onze gemeente hebben een onjuiste jaarrekening ontvangen. Alleen inwoners waar bovenstaande situatie van toepassing is, ontvangen in de week van 8 augustus een persoonlijke e-mail of brief van Brabant Water. Hierin wordt uiteengezet welke passende oplossing Brabant Water voor hen heeft. Zij hoeven verder zelf géén actie te ondernemen.